Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o.o.

Warunki współpracy

1. Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o. o. dla odbiorców przewiduje formę kredytu kupieckiego polegającą na odroczonej płatności, przy czym maksymalny termin płatności wynika z regulacji prawnych ustawy o PDOP i nie może przekroczyć 90 dni. Termin płatności i wysokość zobowiązania ustalana będzie indywidualnie.

2. Zasady naliczania kosztów dostawy. Dla zakupów o wartości faktury brutto powyżej 700 zł towar dostarczany jest na koszt Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o. o., w pozostałych przypadkach koszt dostawy towaru pokrywa zamawiający. Koszt ten naliczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i jest wyspecyfikowany na fakturze zakupu jako oddzielna pozycja;

3. Zamówienie może być dokonane jedynie przez internetowy system sprzedaży e-Hurtownia.

4. Zamówienie złożone poprzez system internetowy jest traktowane jako zamówienie pisemne.

5. Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o. o. dołoży wszelkich starań, aby zamówienia z wysyłką krajową, zostały zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych.

6. Zgodnie z zapewnieniami spedytorzy dołożą wszelkich starań, aby przesyłki były dostarczone do godz.17:00 następnego dnia roboczego po wysyłce z Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. zo. o. (oprócz sobót, niedziel i dni świątecznych).

7. Odbiór osobisty towaru możliwy jest w magazynie e-Hurtowni w Warszawie przy ul. Dewajtis 3, który jest czynny: pn-pt w godz.10.00-16.30.