Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o.o.

Warunki współpracy

1. Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o. o. dla odbiorców przewiduje formę kredytu kupieckiego polegającą na odroczonej płatności, przy czym maksymalny termin płatności powinien nastąpić do 20 września 2020 r. 

2. Zasady naliczania kosztów dostawy. Zamówione publikacje dostarczane są nieodpłatnie przez Dystrybutora pod wskazany przez Odbiorcę adres w terminie określonym przez Dystrybutora. Kolejne dostawy dodatkowych ilości publikacji przekraczające wielkość zamówienia dostarczane są odpłatnie  lub odbierane są przez Odbiorcę we własnym zakresie. Koszt ten naliczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i jest wyszczególniony na fakturze zakupu jako oddzielna pozycja;

3. Zamówienie może być dokonane przez internetowy system sprzedaży e-Hurtownia, bądź poprzez pocztę elektroniczną.

4. Zamówienie złożone poprzez system internetowy jest traktowane jako zamówienie pisemne.

5. Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o. o. dołoży wszelkich starań, aby zamówienia z wysyłką krajową, zostały zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych.

6. Zgodnie z zapewnieniami spedytorzy dołożą wszelkich starań, aby przesyłki były dostarczone do godz.17:00 następnego dnia roboczego po wysyłce z Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. zo. o. (oprócz sobót, niedziel i dni świątecznych).

7. Odbiór osobisty towaru możliwy jest w magazynie w Warszawie przy ul. Miodowej 17/19, który jest czynny: pn-pt w godz.10.00-17.00.